Žebříčky nadací a fondů v příloze Hospodářských novin

Firmy, lidé, média, instituce a stát - jak si vede dárcovství v České republice a co pro jeho rozvoj dělají klíčoví aktéři?
Jak je na tom české dárcovství? Jaké jsou současné možnosti a jaká je role státu? Jsou firemní dárci důležitými aktéry dárcovské komunity? Jaký je dopad činnosti tuzemských nadací a fondů? Dáváme moc a nebo málo? Kde si stojíme ve srovnání se zahraničím? Je dárcovství součástí naší DNA? Co si myslí česká veřejnost a jak daruje?

Jak vnímá dárcovství a veřejně prospěšné aktivity česká veřejnost? Výsledky kvantitativního a kvalitativního šetření

Lidé lidem - proč se rozhodli podpořit dobrou věc a co je k tomu vedlo? Je důležité hlavně být vidět a nebo něco dělat? Jak si vybrat, koho podpořit? A jak nejlépe zapojovat ostatní?

Na všechny tyto otázky a mnohé další najdete odpověď na Dárcovském summitu 2016 a v připravovaném magazínu, který vyjde 29. listopadu jako příloha Hospodářských novin !

 

Těšíme se s vámi !

Fórum dárců

Aktuality

Aktuality

Rychlá nabídka

Kontakt

Fórum dárcůFórum dárců Na Václavce 1135/9 150 00   Praha 5 Czech Republic CZ 240 201 191 donorsforum@donorsforum.cz

Projekty

Sociální sitě

Web Fóra dárců byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace. /data/www/donorsforum.cz/pages/aktualita_detail.php | /data/www/donorsforum.cz/pages/stnd_aktualne.php | /data/www/donorsforum.cz/adminpages/fakeloga.php | /data/www/donorsforum.cz/adminpages/microdata_footer.php |