Nejde o rychlost, ale o upřímnost a obsah

Aktuality

Za několi dní oslavíme Den dárců na dvou důležitých akcích, oslavách filantropie v Česku - na Dárcovském summitu a na předávání Cen Fóra dárců.

 

Hlavním tématem, který spojuje obě akce, je digitální fundraising. I proto bude hlavním řečníkem summitu výkonný ředitel UNICEF Německo Christian Schneider, protože právě německý UNICEF je lídrem v oblasti integrovaného online fundraisingu.

 

A co si o trendech v digitálním dárcovství Christian myslí?

 

"Pokud mám popsat jedním slovem, jak vnímám digitální dárcovství, tak vyberu slovo relevance, musí vždy dávat smysl. V našem rychle a stále se měnícím každodenním životě se tradiční role a fungování neziskovek jako prostředníků mezi dárci a dobrou věcí distruktivně mění. Protože digitální technologie umožňuje přímou komunikaci mezi dárci zde a lidmi a projekty na jakémkoliv místě na světě, musíme se zaměřit na naši přidanou hodnotu. A já jsem přesvědčený, že dárci budou i nadále darovat, ale v tom obrovském toku informací musíme vytrvale zastávat naše poslání, vést upřímný dialog a ukazovat zejména vysoce kvalitní obsah naší práce. Tak, aby si každý mohl říct, že tuto organizaci mu dává smysl podporovat." tvrdí šéf německé organizace.

 

Rozhovor s šéfem německého výboru UNICEF přinesly Hospodářské noviny.

 

Aktuality

Rychlá nabídka

Kontakt

Fórum dárcůFórum dárců Na Václavce 1135/9 150 00   Praha 5 Czech Republic CZ 240 201 191 donorsforum@donorsforum.cz

Projekty

Sociální sitě

Web Fóra dárců byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.