Slavná osobnost jako tvář projektu

Jak moc důležité je mít \"tvář projektu\", tj. nějakou slavnou osobnost, která projekt zaštítí?

 

  Neziskových organizací není v České republice úplně málo, proto je velmi důležité se oproti ostatním nějak odlišit, abychom se do hledáčků potenciálních dárců dostali my a ne někdo jiný. Jedním ze způsobů, jak takového odlišení dosáhnout, může být právě spojení našeho projektu či organizace s nějakou známou tváří. Pokud zvolíme dobře, může se tím zvýšit i naše důvěryhodnost. A pokud vybraná osoba vystupuje často v médiích, mohou se nám tím otevřít i úplně nové možnosti komunikace.
  Získat pro svůj projekt skutečně zajímavou tvář však nemusí být úplně lehký úkol. O čím více známou a zajímavou osobnost jde, tím spíše bude chtít spojit své jméno hlavně s projekty, které jsou již známé nebo nad ostatními nějak vyčnívají. Proto je důležité se od ostatních organizací pokoušet odlišit nějakým originálním způsobem již od začátku a možné spojení se známou tváří považovat spíš za pomyslnou třešničku na dortu.

Odpověděl: Vladimír Komjati , PR klub

Dotaz od: Michal

Zpět

Další sekce poradny

 

Investice

Daňová poradna

Právo a legislativa

Média a komunikace

Prohledat dotazy

Zeptejte se expertů

Rychlá nabídka

Kontakt

Fórum dárcůFórum dárců Na Václavce 1135/9 150 00   Praha 5 Czech Republic CZ 240 201 191 donorsforum@donorsforum.cz

Projekty

Sociální sitě

Web Fóra dárců byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.