Darovací tlačítko na stránkách spolku

Jsme spolek, který se zabývá menšinovou a multikulturní tematikou. Naší hlavní celoroční aktivitou je projekt Kamaradi ( www.kamaradi.eu ), jehož součástí je vydávání časopisu, který bezplatně zasíláme do škol po celé ČR. Máme ale i spoustu dalších aktivit ( www.zaedno.org ). Tyto aktivity financujeme z dotací (MKČR, MŠMT, Úřad vlády, Magistrát hl. m. Prahy) ale i z dalších zdrojů. Napadlo nás hledat i jiné zdroje a na stránky sy umístit tzv Dárcovké tlačítko (např. PayPal či využít některou z českých služeb)

Pokud bychom chtěli využívat dárcovské tlačítko pouze na našem webu, musíme mít zaregistrovanou veřejnou sbírku? A co ještě musíme splňovat?
Co obnáší prověření organizace Fórem dárců?

Děkuji za informace,
za Spolek Zaedno
Michal Kovář

 

V případě, že chcete využívat bezplatné platební metody Klikni a daruj, musíte projít zaregistrováním se a prověřením na portálu darujspravne.cz, kde si po schválení registrace založíte projekt, na který budete sbírat finance.
Pro registraci je potřeba vyplnit formulář na www.darujspravne.cz, mít schválenou veřejnou sbírku, minimálně rok fungování organizace a výroční a finanční zprávu za poslední rok.

Odpověděl: donorsforum donorsforum ,

Dotaz od: Michal Kovář

Zpět

Další sekce poradny

 

Investice

Daňová poradna

Právo a legislativa

Média a komunikace

Prohledat dotazy

Zeptejte se expertů

Rychlá nabídka

Kontakt

Fórum dárcůFórum dárců Na Václavce 1135/9 150 00   Praha 5 Czech Republic CZ 240 201 191 donorsforum@donorsforum.cz

Projekty

Sociální sitě

Web Fóra dárců byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.