Ceny Fóra dárců pro osobnosti filantropie 2022

20. 4. 2022 – Fórum dárců otvírá možnost přihlášení se do 5. ročníku Cen Fóra dárců pro osobnosti filantropie 2022. Ceny, rozdělené do třech kategorií (Osobnost nadačního sektoru, Osobnost filantropie a Sbírkový hrdina / Sbírková hrdinka), mají vyzdvihnout důležité osobnosti, které se aktivně věnovaly či věnují filantropii, dárcovství a charitě.

 

 

„Ceny Fóra dárců pro osobnosti nadačního sektoru a filantropie představují výjimečné osobnosti, jež jsou inspirací nejen pro oblast charitativních aktivit, ale i pro celou českou společnost. Tímto oceněním chceme upozorňovat na činnosti těchto osobností, které nemusí být vždy veřejnosti tolik známé, ale dopad jejich aktivit je celospolečensky významný," říká Klára Šplíchalová, výkonná ředitelka Fóra dárců.

 

Nominace je veřejná a může ji poslat kdokoli ze široké veřejnosti, neziskových organizací i firem. Termín uzávěrky přihlášek je 14. května 2022. Odborná porota Fóra dárců posléze vybere ze všech nominovaných 3-5 osobností.

 

Přihlášku naleznete zde – https://www.donorsforum.cz/zebricky-ceny/osobnost-filantropie-2022.html

 

 

I letos spouštíme kategorii Sbírkový hrdina / Sbírková hrdinka, kterou jsme v souvislosti s pandemickou situací do těchto cen zahrnuli v loňském roce. Do této kategorie je možné do 
14. května 2022 nominovat osobnost, která v roce 2021/2022 zrealizovala transparentní sbírku, která byla úspěšná jak vybranou částkou, tak i celospolečenským dopadem a významně se tak zasloužila o podporu společnosti, jednotlivců nebo veřejně prospěšných organizací. 

 

Více o jednotlivých kategoriích zde – http://www.cenyforadarcu.cz/o-cenach-fd/ceny-pro-osobnosti-filantropie.html


Vyhlášení cen proběhne 22. června 2022 na samostatné akci, kde představíme všechny oceněné osobnosti. Akci bude streamovat Česká televize v rámci iVysílání a moderovat ji bude opět Monika Valentová.

 

Tisková zpráva z loňského ročníku, ve které najdete oceněné osobnosti, je dostupná na odkaze -

https://www.donorsforum.cz/pro-media-detail/680/4-rocnik-cen-fora-darcu-pro-osobnosti-darcovstvi-ocenil-filantropickou-11-lonskeho-roku.html?pg=1

 

 

Videozáznam z loňského předávání cen - https://www.ceskatelevize.cz/porady/10000000471-ceny-pro-osobnosti-filantropie-2021/

 

 

 

Rychlá nabídka

Kontakt

Fórum dárcůFórum dárců nám. Winstona Churchilla 1800/2 130 00   Praha 3 Czech Republic CZ 725 999 103 donorsforum@donorsforum.cz

Projekty

Sociální sitě

Web Fóra dárců byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.