PRODLOUŽILI JSME O TÝDEN UZÁVĚRKU PŘIHLÁŠEK DO CEN FÓRA DÁRCŮ

Fórum dárců prodlužuje kvůli velkému zájmu neziskových organizací i firem uzávěrku přihlášek do cen Fóra dárců, hlásit se můžete až do 9. října 2018.

     

O Ceny Fóra dárců se až do 9. října 2018 mohou ucházet v kategoriích Komunikace a Sbírky všechny neziskové organizace i komerční subjekty, které se dárcovství věnují a rozvíjejí je. Kromě již tradičních kategorií nabízí i letos ceny například Speciální cenu České televize, která je určena výhradně neziskovým organizacím. A nově také kategorii Osobnost, která Vás přivedla k filantropiiOsobnost nadačního sektoru.

    

Pokud se chcete přihlásit, stačí vyplnit formulář na webové stránce cenyforadarcu.cz, odeslat, a pak se už těšit, jak odborná porota přihlášené projekty posoudí.

 

Ceny Fóra dárců budou vyhlášeny 29. 11. 2018 na tradičním Dárcovském summitu. Budou vyvrcholením Dne dárců - oslavy dárcovství a poděkování všem tuzemským dárcům za jejich podporu. 

    

Aktuality

Rychlá nabídka

Kontakt

Fórum dárcůFórum dárců Na Václavce 1135/9 150 00   Praha 5 Czech Republic CZ 240 201 191 donorsforum@donorsforum.cz

Projekty

Sociální sitě

Web Fóra dárců byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.