Nadace GCP

Nadace GCP, jejímž zakladatelem je Generali Česká pojišťovna a. s., od roku 2009 podporuje v rámci České republiky činnosti, které jsou ve veřejném zájmu, zejména v oblasti zdravotní, sportovní, kulturní, sociální a vzdělávací. Nadace GCP se také zapojila do celosvětové iniciativy skupiny Generali - The Human Safety Net (https://www.thehumansafetynet.org/). V České republice se v rámci iniciativy The Human Safety Net zasazuje o zkvalitnění péče v porodnicích, zapojuje se do boje s perinatální asfyxií a podporuje rodiny, jejichž děti se potýkají se závažnými následky po předčasném porodu. Zaměstnanci skupiny Generali v České republice se pravidelně zapojují do dobrovolnických aktivit a společně odpracovali pro dobrou věc již desítky tisíc hodin.

 

Kontakt:
Nadace GCP
Na Pankráci 1658/121, 140 21 Praha 4

nadace@nadacegcp.cz 

 

Markéta Švehlová

tajemnice předsedy správní rady

marketa.svehlova@generaliceska.cz

 

 

https://www.generaliceska.cz/nadace 

Naši členové

Rychlá nabídka

Kontakt

Fórum dárcůFórum dárců nám. Winstona Churchilla 1800/2 130 00   Praha 3 Czech Republic CZ 725 999 103 donorsforum@donorsforum.cz

Projekty

Sociální sitě

Web Fóra dárců byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.