Osobnost, která mě přivedla k filantropii

(veřejné nominace do Cen Fóra dárců)

Vážení příznivci filantropie!

Ceny Fóra dárců letos přicházejí s novinkou. Všichni můžete do 1. října 2018 nominovat osobnost neziskového i ziskového sektoru, která měla lví podíl na tom, že podnítila právě u vás potřebu věnovat se filantropii, ať už jako dárce, nebo expertního dobrovolníka v neziskovém sektoru, dobrovolníka v sociálních službách, případně vás přiměla, abyste vysloveně změnil/a profesi a začal v neziskovém sektoru pracovat pro dobrou věc.

 

Ze všech nominovaných vybere odborná porota Fóra dárců pět osobností, o nichž bude od 10.  do 20. října 2018 veřejnost hlasovat. Při vyhlášení Cen Fóra dárců 29. listopadu 2018 představíme všech pět nominovaných a vítěze kategorie.

 

Nominovaný

Nominující (Vy)

Zdůvodnění nominace

Počet znaků: 0 (Maximálně 1000 znaků včetně mezer)

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Pokud vyplníte a odešlete formulář, berete na vědomí, že dojde ke sbírání a zpracování osobních údajů za účelem nominace v Cenách Fóra dárců. Fórum dárců využije tyto údaje výhradně pro potřeby Cen Fóra dárců. Děkujeme.

Rychlá nabídka

Kontakt

Fórum dárcůFórum dárců Na Václavce 1135/9 150 00   Praha 5 Czech Republic CZ 240 201 191 donorsforum@donorsforum.cz

Projekty

Sociální sitě

Web Fóra dárců byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.